Naujienos ir aktualijos
2018 Gruodžio 2, Trečiadienis
Pirmąjį žiemos rytmetį Sabonio krepšinio centre šurmulį kėlė aktyviausių Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinės ir gimnazijinių klasių moksleivės, viso susirinko 200 dalyvių. Čia vyko tradicinė, 9-oji LMSA sporto šventė "Sportuojanti mergaitė - būsima olimpietė!". Sveikiname mergaites ir merginas šauniai pasirodžiusias renginyje! Merginų grupės nugalėtojos: I vieta – Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija, I komanda (vadovė Giedrė Žlibinienė), II vieta – Utenos Adolfo Šapokos gimnazija (vadovė Birutė Siliūnienė), III vieta – Joniškio sporto centro komanda (vadovė Lina Budrienė).
2018 Lapkričio 4, Trečiadienis
Pirmą kartą girdintiems apie orientavimosi sportą – tai puikus būdas praleisti laiką gamtoje ar atrandant nematytus miesto užkampius. Tai ne tik fizinių pajėgumų reikalaujantis sportas, tai ir mankšta protui. Daugelis orientavimosi sportą bėgte įvardija kaip: „Bėgimas žaidžiant šachmatais”.
2018 Lapkričio 3, Trečiadienis
“Stovykloje iškilo daugybė jausmų, kuriuos ne visada malonu pripažinti. Dabar suvokiu, kad jie ir yra mano nematymo priežastys. Esu dėkinga ir laiminga, kad drįsau čia atvykti. Neslėpsiu, tikrai norėjau gerėjimo. Ir ačiū Jums – jis įvyko. Buvę silpnoki akiniai dabar mano akims per stiprūs. Išsivežu maudynes ežere, meditacijas, ir akių atpalaidavimo pratybas. Širdingai dėkoju.”
2018 Spalio 11, Trečiadienis
Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ nuo 2014 metų vykdanti projektą judėkim.lt visus šiuos metus tiesiogiai dirba su bendrojo ugdymo mokyklose dirbančiais kūno kultūros mokytojais. Siekdama spręsti problemą, kuomet kūno kultūros pamokos vienu metu vyksta dviems klasėms vienoje salėje, asociacija skelbia konkursą, kurio pagrindinis tikslas yra padėti geriausiai dirbačių kūno kultūros mokytojų darbui atskiriant sporto salę į dvi dalis naudojant tinklą arba pertvarą.
2018 Rugsėjo 30, Trečiadienis
„Judėjimas - tai gyvenimas, o gyvenimas - tai judėjimas. Ir aš labai džiaugiuosi, jog žmonės vis labiau pradeda suprasti sporto teikiamą naudą. Jeigu įpranti sportuoti nuo pat mažų dienų, tai gyvenimas visas bus be vaistų.” – sako viena iš Europos sporto savaitės Lietuvoje ambasadorių Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidnetė - Joana Bartaškienė. Beactive ambasadoriais šiais metais taip pat yra olimpietis gimnastas Rokas Guščinas ir Simonas Dailidė – Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidnetas.
2018 Rugsėjo 26, Trečiadienis
Rugsėjo 20 d. Kauno technologijos universiteto sporto bazėse daugiau nei 200 studentų ir moksleivių varžėsi mažojo futbolo, gatvės krepšinio ir parko tinklinio turnyruose.
2018 Rugsėjo 19, Trečiadienis
„Ateik ir įveik!“ – tokiu šūkiu KTU Sporto centras sukvietė visus kauniečius ir miesto svečius 2018-09-15 į 20-tą kartą vykusį renginį visuotinį bėgimą, skirtą žinomam Lietuvos fizikui ir ilgamečiam KTU profesoriui Kazimierui Baršauskui atminti.
2018 Rugsėjo 16, Trečiadienis
Daugiausia taškų bendroje įskaitoje surinkusi Klaipėdos rajono savivaldybės delegacija apgynė nugalėtojų vardą ir šiais metais laimėjo žaidynes. II vietą iškovojo Utenos rajono savivaldybė, trečią vietą - Kėdainių rajono savivaldybė. Miestų grupėje I vietą iškovojo Kauno miesto savivaldybė, II vietą – Marijampolės savivaldybė, III vietą – Klaipėdos miesto savivaldybė.

2018 Rugsėjo 10, Trečiadienis
2 – 12 metų amžiaus vaikai, pasipuošę žaliais #BEACTIVE marškinėliais rugsėjo 9d. rikiavosi prie starto linijos, ir įveikę 200 m #BEACTIVE vaikų bėgimo trasą Vilniaus maratone pradėjo #BEACTIVE Europos sporto savaitę, kuri Lietuvoje šiemet vyksta rugsėjo 23 – 30 d.
2018 Rugsėjo 10, Trečiadienis
Finalinis etapas vyks Jonavos sporto arenoje ir stadione, šį šeštadienį. Dalyviai į žaidynių finalą Jonavoje atvyksta ir vardines paraiškas SPORTO ŠAKOS teisėjų kolegijai ĮTEIKIA bendros registracijos metu – pagrindiniame sporto arenos įėjimo hole kiekvienos sporto šakos vyr. teisėjui. Vardinės sporto šakų paraiškos varžybų dieną pateikiamos rugsėjo 15 d. iki 10.30 val. paraiškos turi būti užpildytos aiškiai su gydytojo viza arba kiekvienas dalyvis savo parašu patvirtina, kad yra sveikas ir pats atsako už save.
Kitą informaciją dėl atvykimo, parkavimo, maitinimo ir kt. rasite ATMINTINĖJE. Taip pat prašome užpildyti paraiškas ir atsiųsti jas žaidynių iki šio ketvirtadienio 12:00 val. El. Paštu: info@sportasvisiems.lt arba info@jkksc.lt

Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: