Naujienos ir aktualijos
2017 Rugpjūčio 17, Sekmadienis
Džiaugiamės galėdami pagerbti Jūsų Jubiliejų. Linkime sėkmės Jūsų vadovaujamam jau 28-erius metus sporto klubui „Makabi“.
2017 Rugpjūčio 13, Sekmadienis
Vaikų nutukimo prevencija yra vienas iš prioritetų. Tikime, kad Ralph bėgimas ir panašios iniciatyvos gali padėti ugdyti vaikų, jaunimo ir jaunų šeimų požiūrį į sportą, aktyvią gyvenseną ir sveiką gyvenimo būdą.
2017 Rugpjūčio 9, Sekmadienis
Sveikatingumo stovykla Marijampolėje
2017 Rugpjūčio 9, Sekmadienis
Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija
2017 Rugpjūčio 8, Sekmadienis
Šiais metais pirmą kartą II atrankos etapą organizuojantis Jurbarko sporto centras rugpjūčio 19 d. atranką vykdys Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje
2017 Liepos 29, Sekmadienis
Šiandien žiniasklaidos atstovams pristatėme #BEACTIVE Europos sporto savaitės programą senjorams ir jos ambasadorių - legendinį krepšinio trenerį Vladą Garastą!
2017 Liepos 28, Sekmadienis
Straipsnyje paaiškinsiu KAIP ir KODĖL bėgimas padeda „nusimesti“ nereikalingus kilogramus.
2017 Liepos 28, Sekmadienis
Liepos 23 d. Alytuje vyko “Nemuno taurės” šaškių
varžybos , kurias organizavo , LKSKA
2017 Liepos 17, Sekmadienis
Tryliktoji Dusetų Kraštiečių šventė Liepos 1-2 d. dienomis Dusetose vyko tryliktoji kraštiečių šventė. Nuo pat ryto pylęs lietus neramino organizatorius, kad renginiuose bus mažiau žmonių nei įprasta, tačiau vis tik dargana nesugebėjo atbaidyti žiūrovų,...
2017 Birželio 27, Sekmadienis
Birželio 15 d. šviečiant šiltai vasaros saulei, kūno kultūros mokytojai skubėjo į Vilniaus rajono Avižienių gimnaziją, kuri jau ne pirmą kartą padeda organizuoti ir vykdyti mokytojų paplūdimio tinklinio turnyrą. Šiemet turnyre dalyvavo ne tik Vilniaus miesto, bet ir svečių komandos iš Vilniaus rajonų.
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: