Naujienos ir aktualijos
2020 Rugsėjo 15, Šeštadienis
2020 Rugsėjo 15, Šeštadienis
2020 Rugsėjo 8, Šeštadienis
Po kelių metų pertraukos Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių pirmasis etapas vėl aktyviau organizuojamas Vilniuje. Šiais metais iniciatyvos ėmėsi Pašilaičių seniūnijos bendruomenės renginių organizatorius Mantas Ilgūnas. Turėdamas žaidynių pirmojo etapo organizavimo patirties specialistas norėjo pasinaudoti galimybe sukurti sostinės suaugusiems sporto mėgėjams organizuotą fizinį aktyvumą per sporto varžybas.
2020 Birželio 26, Šeštadienis
2020 Birželio 8, Šeštadienis
2020 metais dėl COVID 19 situacijos ir taikomų apribojimų masiniams renginiams pratęsiamas Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių 1 etapo organizavimo terminas. Pirmąjį žaidynių etapą taip pat galima organzuoti ne vienu metu, o skirtingomis dienomis pagal sporto rungtis. Svarbu, kad paskutinė atrankos diena nebūtų vėlesnė nei 2020 08 15 d.

II- asis žaidynių etapas vyks nuo 08 15 iki rugsėjo 19 d. , aštuoniuose miestuose pagal žaidynių nuostatuose suskirstytas zonas. Finalnis žaidynių etapas organizuojamas Palangoje rugsėjo 26 d.

Išlaidos visų etapų vykdytojams kompensuojamos pateikus ataskaitas pagal asociacijai „Sportas visiems“ pateiktas sąskaitas faktūras. Žaidynių nuostatus, ataskaitų ir paraiškų formas rasite po šiuo tekstu.

2020 Gegužės 28, Šeštadienis
Du metus iš eilės, daugiausiai dėmesio Lietuvoje sulaukė “#BeActive Night” renginiai! Prieš du metus startavome su viena naktine programa Vilniuje, pernai naktinės fizinio aktyvumo veiklos įtraukė jau ne tik Vilniaus, tačiau ir Klaipėdos, Telšių, Vilkaviškio ir Jonavos gyventojus bei miesto svečius! Kiekvienais metais augame, į Europos sporto savaitės veiklas įtraukiame vis daugiau organizacijų, miestų, todėl šiais metais, kviečiame būti vienu iš dešimties, kurie “#BeActive Night” programą organizuos savo mieste!
2019 Gruodžio 9, Šeštadienis
2020m. Pasaulinė sniego diena vyks sausio 19 dieną. Renginių registracija vyksta internetinėje svetainėje https://world-snow-day.com/Event_Registration.
2019 Spalio 19, Šeštadienis
XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių rezultatai
2019 Rugsėjo 30, Šeštadienis
Rugsėjo 23 - 26 d. Vilniaus aukštosios mokyklos jau ketvirtus metus iš eilės savo studentus, universitetų bendruomenes bei visus norinčius pajudėti kvietė į Europos sporto savaitės BeActive renginius. Europos komisijos iniciatyva ir koordinatoriaus Lietuvoje - asociacijos „Sportas visiems“ dėka Europoje ir Lietuvoje projekto metu organizuojamais sveikatingumo renginiais skatinama atkreipti dėmesį į fiziškai aktyvaus bei sportiško gyvenimo svarbą.
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: