Naujienos ir aktualijos
2019 Rugsėjo 10, Ketvirtadienis
Seniūnijų sporto žaidynių finalinio etapo informacija: bendrų ir vardinių paraiškų terminas nukeliamas iki rugsėjo 17 d. 12:00 val. Pasibaigus II etapo atrankinėms varžyboms Radviliškyje paaiškės visos seniūnijų žaidynių komandos dalyvausiančios finaliniame etape Gargžduose.
2019 Liepos 11, Ketvirtadienis
Skelbiamas konkursas #BeActive night programoms finansuoti!
2019 Birželio 25, Ketvirtadienis
„Judėjimas – gyvybingumo šaltinis. Kuo įvairiau judame savo kasdienėje veikloje, tuo mūsų organizmas labiau stiprėja, tampa atsparesniu stresui, įvairioms ligoms. Būti fiziškai aktyviu, ypač vyresniame amžiuje, yra būtina. Taip būsime sveikesni ir savarankiškesni, bus geresnė mūsų gyvenimo kokybė“,- tikina Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorė Kristina Visagurskienė.
2019 Gegužės 20, Ketvirtadienis
Festivalis „Sportas visiems“ gegužės 24-26 dienomis jau 25 kartą visus kviečia į Palangą. Festivalyje laukiama daugiau nei 7 tūkstančių dalyvių, o renginio programa šiais metais itin gausi: net virš 70 skirtingų sporto renginių, varžybų, konkursų, paskaitų ir kitų aktyvių užsiėmimų.
2019 Gegužės 15, Ketvirtadienis
Žaidynėse dalyvavo visos rajono seniūnijos, kurios varžėsi smiginio, šaškių, šachmatų, stalo teniso, futbolo, tinklinio, virvės traukimo, krepšinio varžybose. Žaidynių programa buvo išdėstyta per 6 dienas. Seniūnijų kompleksinė įskaita vyko dvejose grupėse A ir B pagal gyventojų skaičių seniūnijose, kas seniūnijų žaidynėms pridėjo aktyvumo.
2019 Gegužės 8, Ketvirtadienis
Gegužės 24-26 dienomis susitikime Palangoje, kur rasite fizinio aktyvumo veiklų, pritaikytų kiekvienam pagal pomėgius ir fizinį pajėgumą: nuo mankštos paplūdimyje, gimnastikos pasirodymų, rankos lenkimo iki gatvės krepšinio, paplūdimio tinklinio ir kitų varžybų.
2019 Balandžio 20, Ketvirtadienis
2019 Kovo 13, Ketvirtadienis
Lietuvos moterų sporto asociacija kviečia dalyvauti vaikų, jaunimo ir suaugusių konkurse LMSA ,,Šokio fiesta – 2019”!
Tai puiki galimybė pasirodyti įvairių šokių stilių atstovams, tiek pažengusiesiems, tiek ir pradedantiesiems šokėjams.
2019 Vasario 25, Ketvirtadienis
Šiais metais festivalis "Sportas visiems" vyks 2019 05 24-26 d. Išmokę šiuos šokius kolektyvai galės visi kartu šokti festivalio atidarymo programoje! Tikimės, kad masinį jungtinį šokį šoks daugiau nei 900 dalyvių! Kviečiame vadovus atvykti į praktinį seminarą ir išmokti puikias naujas 2019 m. šokių choreografijas!
2019 Vasario 11, Ketvirtadienis
Į Baltijos jūros bangas šeštadienį, stebint daugybei susirinkusiųjų žiūrovų, niurktelėjo per du šimtus žmonių. Sveikuoliams šį kartą reikėjo įveikti ne tik ledinį vandenį, bet ir labai stiprų vėją. Kaip ir kasmet, nugalėti baimes, išbandyti savo galimybių ribas, pasisemti puikios nuotaikos ir pasikrauti energijos bei sveikatos, į Palangą suvažiavo sveikuoliai iš visų Lietuvos miestų bei miestelių.
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: