Naujienos ir aktualijos
2019 Sausio 15, Pirmadienis
Lietuvos šaulių sąjunga kartu su asociacija „Sportas visiems“ siekdamos paskatinti aktyvų judėjimą šaltuoju metų laiku Lietuvoje, jungiasi prie Tarptautinio projekto „ World snow day 2019“. Sausio 18-21 dienomis kviečiame visus mėgstančius sniegą ir žiemos sportą prisijungti prie jau ketvirtus metus Lietuvoje vykdomos iniciatyvos – Pasaulinės sniego dienos!
2019 Sausio 8, Pirmadienis
Kviečiame PASAULINĘ SNIEGO DIENĄ paminėti su Lietuvos moterų sporto asociacija!
Sniego nepažadame, bet geros nuotaikos ir prizų bus daug!
2019 Sausio 2, Pirmadienis
Sausio 19 d. keletui valandų visas Žemės vanduo taps stebuklingas. Manoma, kad toks vanduo gali išgydyti ir sunkiausias ligas. Tai „Klaipėdai” teigė kaunietis technikos mokslų daktaras ir Lietuvos parapsichologų draugijos narys docentas Jonas DAINAUSKAS. Veikiamas energetinių Visatos srautų, ypatingos galios vanduo įgauna tris kartus per metus: sausio 19-osios, vasario 15-osios ir birželio 24-osios naktimis. Savo spėjimus apie daugelio manymu menkai įtikėtiną faktą, mokslininkas pagrindė trejų metų tyrinėjimų rezultatais.
2018 Gruodžio 27, Pirmadienis
Mielieji,
Tegul šventinė nuotaika, pripildžiusi širdis šviesos ir džiaugsmo neapleidžia Jūsų visus metus. Linkime Jums sėkmingų, atradimų džiaugsmo ir neblėstančios energijos kupinų 2019 metų!

Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
2018m.
2018 Gruodžio 14, Pirmadienis
2018 metų gruodžio 14 dieną, Vilniaus dailės akademijos Gotikos salėje, įvyko 2018 metų Geriausiųjų Lietuvos studentų sportininkų pagerbimo ir apdovanojimų vakaras. Renginyje apdovanoti geriausieji Lietuvos studentai sportininkai, kurie savo pasiekimais garsino savo Alma Mater ir šalį tarptautinėse sporto arenose.
2018 Gruodžio 2, Pirmadienis
Pirmąjį žiemos rytmetį Sabonio krepšinio centre šurmulį kėlė aktyviausių Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinės ir gimnazijinių klasių moksleivės, viso susirinko 200 dalyvių. Čia vyko tradicinė, 9-oji LMSA sporto šventė "Sportuojanti mergaitė - būsima olimpietė!". Sveikiname mergaites ir merginas šauniai pasirodžiusias renginyje! Merginų grupės nugalėtojos: I vieta – Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija, I komanda (vadovė Giedrė Žlibinienė), II vieta – Utenos Adolfo Šapokos gimnazija (vadovė Birutė Siliūnienė), III vieta – Joniškio sporto centro komanda (vadovė Lina Budrienė).
2018 Lapkričio 4, Pirmadienis
Pirmą kartą girdintiems apie orientavimosi sportą – tai puikus būdas praleisti laiką gamtoje ar atrandant nematytus miesto užkampius. Tai ne tik fizinių pajėgumų reikalaujantis sportas, tai ir mankšta protui. Daugelis orientavimosi sportą bėgte įvardija kaip: „Bėgimas žaidžiant šachmatais”.
2018 Lapkričio 3, Pirmadienis
“Stovykloje iškilo daugybė jausmų, kuriuos ne visada malonu pripažinti. Dabar suvokiu, kad jie ir yra mano nematymo priežastys. Esu dėkinga ir laiminga, kad drįsau čia atvykti. Neslėpsiu, tikrai norėjau gerėjimo. Ir ačiū Jums – jis įvyko. Buvę silpnoki akiniai dabar mano akims per stiprūs. Išsivežu maudynes ežere, meditacijas, ir akių atpalaidavimo pratybas. Širdingai dėkoju.”
2018 Spalio 11, Pirmadienis
Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ nuo 2014 metų vykdanti projektą judėkim.lt visus šiuos metus tiesiogiai dirba su bendrojo ugdymo mokyklose dirbančiais kūno kultūros mokytojais. Siekdama spręsti problemą, kuomet kūno kultūros pamokos vienu metu vyksta dviems klasėms vienoje salėje, asociacija skelbia konkursą, kurio pagrindinis tikslas yra padėti geriausiai dirbačių kūno kultūros mokytojų darbui atskiriant sporto salę į dvi dalis naudojant tinklą arba pertvarą.
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: