Naujienos ir aktualijos
2018 Liepos 17, Sekmadienis
Liepos 14 d. Portugalijos mieste Koimbra prasidėjo IV-ios Europos universitetų žaidynės. Žaidynėse dalyvauja 295 universitetai iš 38 Europos šalių.
2018 Liepos 11, Sekmadienis
Pirmadienį Vengrijoje ilgąja distancija prasidėjo pasaulio jaunimo orientavimosi sporto čempionatas. Daugelis šį startą vadina sunkiausiu visoje jaunimo pirmenybių istorijoje dėl savo distancijų ilgumo. Geriausiai iš Lietuvos atstovų pasirodė Kastė Rutkauskaitė, kuri užėmė 26-ą vietą tarp 148 startavusių sportininkių.
2018 Liepos 9, Sekmadienis
Europos sporto savaite siekiama, kad daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs, o taip pat suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą. Ši savaitė skirta visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, socialinės padėties ar sportiškumo lygio. Savaitės renginiai suburs eilinius žmones, valdžios institucijas, sportinius judėjimus, pilietinės visuomenės organizacijas ir verslininkus. Akcentuodami eilinių žmonių iniciatyvas, Savaitės renginiai įkvėps ir atvers europiečiams daugiau galimybių reguliariai sportuoti ir mankštintis.
2018 Liepos 3, Sekmadienis
Joana Bartaškienė - pozityviai nusiteikusi, trykštanti optimizmu ir energija. "Aktyvus poilsis yra jėga. Nuo to mes jaunėjame, mūsų nepuola ligos. Judu, krutu, senatvės dar nejaučiu. Aktyvus būdas, energija - tai pagrindiniai mano gyvenimo varikliai. Kai ta energija liejasi per kraštus - galiu kalnus nuversti"
2018 Birželio 17, Sekmadienis
Birželio 6 dieną Kleboniškio miške (Kaunas) vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir jaunimo orientavimosi sporto rinktinių kandidatų krosas. Visi dalyviai savo jėgas pasitikrino 4 ir 8 km distancijose, atitinkamai pagal savo amžiaus grupę.
2018 Gegužės 28, Sekmadienis
.Gegužės 25-27d. Palangoje vykęs festivalis „Sportas visiems“ buvo skirtas Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti ir pritraukė daugiau kaip 5300 sporto ir sveikatingumo entuziastų, o festivalio programos apimtyje fizinio aktyvumo veiklose, varžybose ir kitose priemonėse sudalyvavo daugiau kaip 12600 dalyvių (startų skaičius).
2018 Gegužės 18, Sekmadienis
Kuršėnuose surengtos Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Šiaulių rajono varžybos, į kurias susirinko gausus seniūnijų gyventojų būrys. Šventėje surengtos krepšinio, futbolo, tinklinio, stalo teniso, šaškių, smiginio, virvės traukimo ir seniūnų trikovės varžybos.
2018 Gegužės 11, Sekmadienis
Gegužės 25-27 dienomis vyks sporto ir laisvalaikio šventė, subursianti tūkstančius sporto mėgėjų ir aktyvių žmonių iš Lietuvos. Festivalio programa pritaikyta kiekvienam pagal pomėgius ir fizinį pajėgumą: nuo mankštos paplūdimyje, gimnastikos pasirodymų, rankos lenkimo iki gatvės krepšinio, paplūdimio tinklinio ir kitų varžybų.
2018 Gegužės 6, Sekmadienis
Lietuvos moterų sporto asociacija gegužės 20 d. organizuoja trijų kartų sporto šventę "Aš, mama ir mano močiutė".
2018 Gegužės 2, Sekmadienis
Balandžio 26 d. „Nykštuko“ darželis sulaukė didelio būrio svečių – Jurbarke vyko šalies ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Mažųjų žaidynės 2018“. Iš viso 160 mažųjų sportininkų iš Jurbarko, Šakių, Vilkaviškio, Tauragės, Pagėgių savivaldybių ugdymo įstaigų aistringai varžėsi 8 estafečių rungtyse. Laimėtojais tapo ir po atminimo medalį gavo visi varžybų dalyviai, o gausus būrys sirgalių, renginio svečių ir besivaržančių darželinukų šeimos narių, buvo apdovanoti puikia nuotaika.
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: