Naujienos ir aktualijos
2018 Gegužės 18, Sekmadienis
Kuršėnuose surengtos Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Šiaulių rajono varžybos, į kurias susirinko gausus seniūnijų gyventojų būrys. Šventėje surengtos krepšinio, futbolo, tinklinio, stalo teniso, šaškių, smiginio, virvės traukimo ir seniūnų trikovės varžybos.
2018 Gegužės 11, Sekmadienis
Gegužės 25-27 dienomis vyks sporto ir laisvalaikio šventė, subursianti tūkstančius sporto mėgėjų ir aktyvių žmonių iš Lietuvos. Festivalio programa pritaikyta kiekvienam pagal pomėgius ir fizinį pajėgumą: nuo mankštos paplūdimyje, gimnastikos pasirodymų, rankos lenkimo iki gatvės krepšinio, paplūdimio tinklinio ir kitų varžybų.
2018 Gegužės 6, Sekmadienis
Lietuvos moterų sporto asociacija gegužės 20 d. organizuoja trijų kartų sporto šventę "Aš, mama ir mano močiutė".
2018 Gegužės 2, Sekmadienis
Balandžio 26 d. „Nykštuko“ darželis sulaukė didelio būrio svečių – Jurbarke vyko šalies ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Mažųjų žaidynės 2018“. Iš viso 160 mažųjų sportininkų iš Jurbarko, Šakių, Vilkaviškio, Tauragės, Pagėgių savivaldybių ugdymo įstaigų aistringai varžėsi 8 estafečių rungtyse. Laimėtojais tapo ir po atminimo medalį gavo visi varžybų dalyviai, o gausus būrys sirgalių, renginio svečių ir besivaržančių darželinukų šeimos narių, buvo apdovanoti puikia nuotaika.
2018 Balandžio 28, Sekmadienis
Balandžio 14 d. VDU didžiojoje salėje vyko Jubiliejinė vaikų, jaunimo ir suaugusių šventė – konkursas LMSA ,,Šokio fiesta – 2018”.
2018 Balandžio 28, Sekmadienis
Organizuojant Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės 2018 metais, savivaldybių komandoms išaugo galimybės lengviau patekti į finalinį etapą nes prisidėjo viena papildoma atrankos zona - Panevėžyje. Tai leidžia šiais metais daugeliui komandų sutaupyti laiko kelionėms į II etapą bei padidina šansus patekti į finalą.Seniūnijų žaidynių finalai kaip ir 2017 metais vyks Jonavoje rugsėjo 15 d.
2018 Balandžio 27, Sekmadienis
Plečiant studentų ir moksleivių tarpusavio bendradarbiavimą bei skatinant jaunimą sistemingai sportuoti, 2018m. gegužės 23 d. Lietuvos sporto universiteto Sporto ir laisvalaikio centras ir Lietuvos studentų sporto asociacija organizuoja naktinio krepšinio 3x3 turnyrą „Now we move“.
2018 Kovo 6, Sekmadienis
2018 m. vasario 26 d. Kauno Milikonių progimnazijoje vyko kūno kultūros mokytojams skirtas praktinis seminaras ,,Naujovės ir iššūkiai šiuolaikinėje kūno kultūros pamokoje“. Seminare praktinėmis žiniomis dalijosi Raseinių rajono kūno kultūros mokytojų metodinės grupės nariai. Jurgita Miniotienė, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos mokytoja ekspertė supažindino su pratimų atlikimo technika naudojant slydimo kilimėlius, kolega, mokytojas metodininkas Marius Kavaliauskas, pristatė krepšinio žaidimo mokymo įvairinimo pratimus bei judriuosius žaidimus.
2018 Vasario 13, Sekmadienis
2018 Vasario 9, Sekmadienis
Sausio 25 d. įvyko Kauno kūno kultūros mokytojų susirinkimas-seminaras, kurio metu mokytojai praktiškai susipažino su Kerlingo sporto šaka, lėkščiasvydiu, kaip alternatyva kitoms sporto šakoms (vedė Bronius Kazlovskis), pratimais su futbolo kamuoliais kūno kultūros pamokose (vedė Asta Igarienė ir Oksana Smirnovienė), "Tehoukball'o" žaidimu mokykloje (vedė Audra Vilūnienė).
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: