2018
08.29
DYDIS NESVARBU! #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU

Europos sporto savaitė – jau ketvirtus metus Europos Komisijos vykdoma iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ (LAGV) ir GSK „BŪK AKTYVUS“ siekia atkreipti visuomenės dėmesį, kad visuomenės sveikatos formavimui didelės įtakos turi šeimos įpročiai, mokymosi, darbo aplinka, bei pasirinkta laisvalaikio praleidimo forma. Švietimo aplinkoje ir šeimoje įdiegti sportavimo ir fizinio aktyvumo įpročiai padės išugdyti sveikesnes ateities kartas. Žmonės vis labiau supranta, kad kasdieninė, nors ir trumpa fizinė veikla, padeda ugdyti svarbius ir gyvenime reikalingus įgūdžius nepriklausomai nuo amžiaus ir sportinės patirties.

#BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2018 projektas skirtas visiems, kurie nori gyventi aktyvų bei pilnavertį gyvenimą. 2017 m. šiame projekte dalyvavo daugiau nei 6000 dalyvių! Tikimės, kad šie metai bus dar gausesni dalyvių skaičiumi. Šių metų šūkis „DYDIS NESVARBU! #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU“ kviečia jungtis visus be išimties! Kviečiame prisijungti prie šios iniciatyvos ne tik savo narius, bet visus dirbančius įvairiose Lietuvos ugdymo, privačiose ar viešose įstaigose neabejingose visuomenės sveikatai.

Šokio, sporto, zumba mokytojus, trenerius norime paskatinti būti aktyviems ir projekto pagalba pakviesti daugiau žmonų į savo užsiėmimus, siekiant keisti nuostatą, kad sportuoti gali tik gražūs tobulų formų, turintys gerą fizinę sveikatą, bei jauni žmonės. Tikimės, kad šis projektas padės dar daugiau nejudrių žmonių įtraukti į aktyvią fizinę veiklą!

#BEACTIVE–JUDĖK ŠOKIO RITMU

Šokis šokamas visos Lietuvos miestuose ir miesteliuose  rugsėjo 23 - 30 dienomis. Šokis lengvai išmokstamas ir nesudėtingas, kad galėtų šokti visi!

Nuostatus rasite paspaudus čia;

Dalyvio anketos formą rasite paspaudus čia;

http://https://www.youtube.com/watch?v=UWCWcLEl3cU&feature=youtu.be

 

Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: