2018
09.16
Paaiškėjo XI Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojai

Rugsėjo 15 dieną Jonavoje pasibaigus XI Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėms paaiškėjo žaidynių nugalėtojai. Daugiausia taškų bendroje įskaitoje surinkusi Klaipėdos rajono savivaldybės delegacija apgynė nugalėtojų vardą ir šiais metais laimėjo žaidynes. II vietą iškovojo Utenos rajono savivaldybė, trečią vietą - Kėdainių rajono savivaldybė. Miestų grupėje I vietą iškovojo Kauno miesto savivaldybė, II vietą – Marijampolės savivaldybė, III vietą – Klaipėdos miesto savivaldybė.

Nuoširdžiai dėkojame visų atrankos etapų ir finalinio etapo organizatoriams ir vykdytojams, bei projekto partneriams Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentui ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetui.

Jei turite klausimų dėl rezultatų, skambinkite telefonu  860531568 (žaidynių sekretoriatas)