2018
11.3
Regėjimo gerinimo stovyklos rezultatai: „Neįmanoma tapo įmanoma. Sunku tapo lengva.“

“Tikrai nesitikėjau pagerinti akis, bet stovyklos pabaigoje nustebau. Supratau, kad akys mato, tiesiog smegenys jų neišnaudoja iki galo. Tikrai nebenešiosiu akinių, nes jie man tik apsunkina gyvenimą. Stovykloje tikrai patiko užsiėmimai bei mankštos. Suradau nuostabių draugų, kuriuos laikau šeima. Pailsėjau nuo mokslo, įtampos ir rutinos. Pasiilgsiu draugų ir pačios stovyklos, būtinai sugrįšiu.” Paauglys iš stovyklos.

“Stovykloje iškilo daugybė jausmų, kuriuos ne visada malonu pripažinti. Dabar suvokiu, kad jie ir yra mano nematymo priežastys. Esu dėkinga ir laiminga, kad drįsau čia atvykti. Neslėpsiu, tikrai norėjau gerėjimo. Ir ačiū Jums – jis įvyko. Buvę silpnoki akiniai dabar mano akims per stiprūs. Išsivežu maudynes ežere, meditacijas, ir akių atpalaidavimo pratybas. Širdingai dėkoju.”

“Atsivęžiau viena dioptrija silpnesnius akinius. Šiuo metu su jais matau ypatingai gerai. Sūnus irgi mato gerokai geriau. Nesitikėjau, kad mūsų regėjimas taip pagerės. Didžiulis ačiū už tokias veiksmingas praktikas, be galo įdomias paskaitas ir užsiėmimus, kurie gerokai praplėtė sąmonę ir atvėrė daugybę durų. Neįmanoma tapo įmanoma. Sunku tapo lengva. Ačiū už parinktą nuostabią sodybą, už nuotaikingas mankštas, už išpildytą svajonę išmokti maudytis bet kokiu oru. Ačiū už nuoširdų rūpestį ir maisto pritaikymą mano poreikiams. Dėkoju, kad priėmėt mus su visais mūsų netobulumais ir išmokėt iš tiesų mylėti save, Išvažiuoju visai kitas žmogus. Rodos stresas išėjo iš mano gyvenimo negrįžtamai. Labai dėkoju už nuostabius šokius, mandalų piešimą, Sigitai už labai taiklius patarimus, streso valdymo paskaitą ir pažintį su Dariumi Vyžintu. Dėkoju visiems mokytojams ir dalyviams už sukurtą nuostabią atmosferą ir už grąžintą pasitikėjimą savo akimis ir regėjimu.”

“Stovykloje žmones deda visas jėgas į tai, jog kiekvienam padėtų. Visi savanoriai ir mokytojais susirinkę ne šiaip pasibūti, bet kažkam pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Nors stovykla buvo pažadėjusi tik grąžinti gerą regėjimą, tačiau aš čia gavau daug daugiau nuostabių potyrių, drąsos pabandyti kažką naujo: maudynes šaltam ežere, gyvenimą be telefono, naują supratimą apie gyvenimą, naują supratimą apie kitus žmones, daug be galo nuoširdžių draugų, prisiminimų, maisto ypatumų, sveikos gyvensenos, visiško susikaupimo, atsipalaidavimo. Sąlygos čia taip pat nuostabios! Be to šie žmonės net nesiruošia mūsų paleisti! Jei įsivėlei tarp sveikuolių, tai vėl liksi, nes jie dovanoja naujas stovyklas! Tikriausia niekada niekam nesu buvusi tokia dėkinga kaip šiems žmonėms. Pagarba, jog jie patys pasirenka padėti kitiems pasikeisti Myliu, bučiuoju.” Sima

“Visi žodžiai buvo nuoširdūs. Išvykstu su labai gera nuotaika, ramybe, meile Jums ir savo dukrai. Tikrumo, sveikatos ir Meilės Jums ir Jūsų artimiesiems, Visiems atskirai nuoširdus apsikabinimas. Su Saule ir mėnuliu….Dukrytė akinukų nusprendė daugiau nedėti. Ačiū už tai. Laukiu paskaitų Vilniuje.”

“Buvau netikėtai įtrauktas į šią stovyklą, sakė “akis atsistatysiu”. Tikėjausi, kad tik tai ir bus akių pratimai. Mane nustebino, kad čia buvau mokomas ne tik akių pratimų, bet ir psichologijos, dvasinės savijautos kontroliavimo. Susipažinau su itin linksmais, nuoširdžiais, draugiškais žmonėmis, kurie man padėjo ištverti pirmas dienas, priprasti, pažinti aplinką. Taip pat jų dėka aš esu ramesnis, mano socialine baimė sumažėjo, jaučiuosi drąsesnis tarp bendraamžių. Norėčiau padėkoti, kad padėjote man pagerinti akis, tikiuosi, kad neuŽmiršiu šių pratimų, patarimų ir pavyks toliau savarankiškai tobulinti gerėjimą.”

tekstas: www.sveikuoliai.lt

 

Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: