2020
09.8
Sėkminga iniciatyva - Seniūnijų žaidynės ir vėl Vilniuje!

Po kelių metų pertraukos Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių pirmasis etapas vėl aktyviau organizuojamas Vilniuje. Šiais metais iniciatyvos ėmėsi Pašilaičių seniūnijos bendruomenės renginių organizatorius Mantas Ilgūnas. Turėdamas žaidynių pirmojo etapo organizavimo patirties specialistas norėjo pasinaudoti galimybe sukurti sostinės suaugusiems sporto mėgėjams organizuotą fizinį aktyvumą per sporto varžybas.

„Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės yra seniūnijų gyventojų bendruomeniškumą skatinantis projektas. Nusprendžiau paraginti Vilniaus miesto seniūnijas dalyvauti žaidynėse, nes varžybų išlaidas apmoka Lietuvos asociacija „Sportas visiems“, komandoms starto mokesčio nėra, o dalyviai gauna ne tik varžybas ir medalius, bet ir galimybę patekti į II žaidynių etapą atstovauti savo seniūniją apskrities varžybose. Projekto tęstinumas ir galimybė patekti antrąjį į finalinį žaidynių etapus intriguoja ir įtraukia dalyvauti.“ – teigė Mantas.

Šių metų Vilniaus seniūnijų žaidynėse dalyvavo trečdalis – 7 iš 21 seniūnijos. Tai geras žingsnis pirmyn lyginant su praėjusiais metais ir puikus pavyzdys kitoms, šiemet nedalyvavusioms seniūnijoms įsitraukti į projektą sekančiais metais.

Per rugpjūčio 18 ir rugsėjo 3 dvi dienas vykusias varžybas dalyvavo 22 komandos ir beveik 100 dalyvių iš 7 seniūnijų, tame tarpe ir Senamiesčio, Šeškinės bei Karoliniškių seniūnai. 

Laimėję šaškių, šachmatų ir krepšinio varžybas ir surinkę 19 komandinių taškų Vilniaus miesto seniūnijų žaidynių nugalėtojais tapo Šeškinės seniūnijos atstovai. Vos 2 taškais atsiliko Senamiesčio seniūnija, iškovojusi sidabro spalvos medalius krepšinio, futbolo ir tinklinio varžybose. Trečią vietą bendrojoje įskaitoje su 13 taškų užėmė Grigiškių seniūnija, laimėjusi stalo teniso ir tinklinio varžybas bei tašku aplenkusi Pašilaičius, kurių stipriausia komanda buvo strėlyčių mėtymo rungtyje. Futbolo varžybas laimėjo Naujininkų atstovai. Seniūnų trikovės rungtį laimėjo Karoliniškių seniūnas Tomas Lilas. 

Visų sporto šakų komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais, Šeškinės seniūnui Svajūnui Poškui Vilniaus žaidynių koordinatorius Mantas Ilgūnas įteikė nugalėtojų taurę.  Sporto šakose pirmąsias vietas iškovojusios komandos įgijo teisę atstovauti savo seniūniją ir Vilnių žaidynių antrajame etape Šalčininkuose. 

 

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis. 

Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: