2018
09.5
Utenoje vyko Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybos

Rugsėjo 1 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko XI Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo atrankinės varžybos. Jose dalyvavo Utenos, Ukmergės, Anykščių, Molėtų, Zarasų, Ignalinos ir Visagino miesto komandos.

Žaidynių dalyviai varžėsi 11-oje rungčių: krepšinio (vyrai, moterys, veteranai), tinklinio (vyrai, moterys), futbolo, virvės traukimo, smiginio, stalo teniso, šaškių ir šachmatų varžybose. Taip pat vyko seniūnų ir seniūnių varžybos, kuriose nugalėjo Anykščių savivaldybės Viešintų seniūnė Eglė Sabaliauskienė ir Utenos rajono savivaldybės Vyžuonų seniūnas Audrius Remeikis.

Daugiausia prizinių vietų iškovojo Utenos, antri - Ukmergės, treti - Anykščių.

I-III vietas iškovojusios komandos, o futbolo ir stalo teniso (I-II vietas) įgijo teisę dalyvauti finaliniame žaidynių etape, kuris vyks Jonavoje rugsėjo 15 dieną.

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Lietuvos asociacijos prezidentas Algis Vasiliauskas, Utenos rajono savivaldybės administracijos švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Gražys bei varžybų vyriausias teisėjas, Utenos daugiafunkcis sporto centro direktoriaus pavaduotojas sportui Algirdas Bivainis.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

Krepšinis vyrai:

1.      Utenos miesto seniūnija;

2.      Molėtų rajono Alantos seniūnija;

3.      Anykščių rajono Troškūnų seniūnija.

Krepšinis moterys:

1.      Molėtų miesto seniūnija;

2.      Utenos miesto seniūnija;

3.      Anykščių rajono Viešintų seniūnija.

Krepšinis veteranai:

1.      Anykščių miesto seniūnija;

2.      Utenos rajono Kuktiškių seniūnija.

Tinklinis moterys:

1.      Utenos miesto seniūnija;

2.      Ukmergės miesto seniūnija;

3.      Molėtų miesto seniūnija.

Tinklinis vyrai:

1.      Ukmergės rajono Deltuvos seniūnija;

2.      Utenos miesto seniūnija;

3.      Anykščių seniūnija.

Futbolas:

1.      Utenos miesto seniūnija;

2.      Ukmergės rajono Deltuvos seniūnija;

3.      Anykščių rajono Troškūnų seniūnija.

Virvės traukimas:

1.      Ukmergės rajono Deltuvos seniūnija;

2.      Utenos rajono Leliūnų seniūnija;

3.      Zarasų rajono Dusetų seniūnija.

Stalo tenisas:

1.      Zarasų rajono Antazavės seniūnija;

2.      Utenos miesto seniūnija;

3.      Visagino miesto seniūnija.

Šaškės:

1.      Anykščių miesto seniūnija;

2.      Utenos miesto seniūnija;

3.      Zarasų miesto seniūnija.

Šachmatai:

1.      Ukmergės miesto seniūnija;

2.      Zarasų rajono Dusetų seniūnija;

3.      Utenos miesto seniūnija.

Smiginis:

1.      Utenos seniūnija;

2.      Ignalinos miesto seniūnija;

3.      Visagino miesto seniūnija.

Savivalybių rezultataipdf_zenkliukas.pngpdf_zenkliukas.png