Klaipėdos rajono ir Alytaus miesto savivaldybės išaugojo sportiškiausių savivaldybių titulus
Šį šeštadienį Prienų multifunkciniame sporto komplekse pasibaigus VII – osioms Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėms susumavus 11 sporto šakų rezultatus paaiškėjo nugalėtojas – tai Klaipėdos rajono savivaldybė.
Festivalis „Sportas visiems" - 2014
2014 m. gegužės 30 d. – birželio 1 d. Palangoje vyko festivalis „Sportas visiems“.
Moksleivių konkurso „Mano klasės mankšta“ nugalėtojai keliaus į Palangą
Du mėnesius trukusį nacionalinį moksleivių konkursą „Mano klasės mankšta“ nugalėjo 3b klasė iš Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos bei 1c (9c) klasė iš Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos. Šių klasių mankštos buvo išrinktos geriausiomis iš 125 dalyvių Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuotame konkurse bei laimėjo savaitgalio trukmės kelionę į Palangą visai klasei.
„Mano klasės mankšta" - konkursas moksleiviams
Moksleivi, ar norėtum mokslo metus užbaigti šaunia kelione visai klasei į Palangą? Mankštinkitės, judėkite ir nufilmuokite savo klasės mankštą bei laimėkite kelionę visai klasei į Palangą!
Startuoja „Judėk su apelsinu" - Lietuvos darželinukų čempionatas
„Judėk su apelsinu“ - Lietuvos darželinukų krepšinio čempionatas, vyksiantis 2014 m. kovo – balandžio mėn. Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje. Čempionate jau dalyvauja 79 darželiai.
Judėkim.lt - projektas aktyvaus gyvenimo būdo skatinimui
Lietuvos asociacijos „Sportas visiems" ir Lietuvos olimpinio komiteto iniciatyva startuoja projektas Judėkim.lt, skirtas visos Lietuvos vaikų judėjimo mentalitetui formuoti.
Veiklos partneriai
2014 Rugsėjo 14, Ketvirtadienis
Šį šeštadienį Prienų multifunkciniame sporto komplekse pasibaigus VII – osioms Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėms susumavus 11 sporto šakų rezultatus paaiškėjo nugalėtojas – tai Klaipėdos rajono savivaldybė.
2014 Rugpjūčio 29, Ketvirtadienis
Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinis etapas vyks 2014 m. rugsėjo 13 d. Prienuose, Birutės g. 7 (ta pati sporto bazė kur vyko finalinės žaidybės 2013 metais).
2014 Rugpjūčio 19, Ketvirtadienis
VII osios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės jau pasiekė II etapą.
2014 Gegužės 16, Ketvirtadienis
Du mėnesius trukusį nacionalinį moksleivių konkursą „Mano klasės mankšta“ nugalėjo 3b klasė iš Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos bei 1c (9c) klasė iš Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos.
2014 Balandžio 17, Ketvirtadienis
2014 m. gegužės 30 d. – birželio 1 d. Palangoje vyks festivalis „Sportas visiems“.
Visos teisės saugomos. © 2011-2014 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas:
Kontaktai
Žemaitės g. 6,
LT-03117 Vilnius,
Tel. 5 213 52 55
Rask mus facebook'e