Judėkim.lt - projektas aktyvaus gyvenimo būdo skatinimui
Lietuvos asociacijos „Sportas visiems" ir Lietuvos olimpinio komiteto iniciatyva startuoja projektas Judėkim.lt, skirtas visos Lietuvos vaikų judėjimo mentalitetui formuoti.
„Mano klasės mankšta" - konkursas moksleiviams
Moksleivi, ar norėtum mokslo metus užbaigti šaunia kelione visai klasei į Palangą? Mankštinkitės, judėkite ir nufilmuokite savo klasės mankštą bei laimėkite kelionę visai klasei į Palangą!
Startuoja „Judėk su apelsinu" - Lietuvos darželinukų čempionatas
„Judėk su apelsinu“ - Lietuvos darželinukų krepšinio čempionatas, vyksiantis 2014 m. kovo – balandžio mėn. Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje. Čempionate jau dalyvauja 79 darželiai.
Įvyko VI-os Lietuvos seniūnijų žaidynės
Šeštadienį Prienuose įvyko didžiausias masiško sporto sisteminis renginys paliečiantis bene plačiausią šalies geografiją - VI-os Lietuvos seniūnijų žaidynės.
Festivalis "Sportas visiems" 2013
2013 m. gegužės 31 d. - birželio 2 d. Palangoje vyko jubiliejinis „Sportas visiems“ festivalis.
Moksleivių konkurso „Mano klasės mankšta“ nugalėtojai keliaus į Palangą
Du mėnesius trukusį nacionalinį moksleivių konkursą „Mano klasės mankšta“ nugalėjo 3b klasė iš Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos bei 1c (9c) klasė iš Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos. Šių klasių mankštos buvo išrinktos geriausiomis iš 125 dalyvių Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuotame konkurse bei laimėjo savaitgalio trukmės kelionę į Palangą visai klasei.
Veiklos partneriai
2014 Gegužės 16, Antradienis
Du mėnesius trukusį nacionalinį moksleivių konkursą „Mano klasės mankšta“ nugalėjo 3b klasė iš Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos bei 1c (9c) klasė iš Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos.
2014 Balandžio 17, Antradienis
2014 m. gegužės 30 d. – birželio 1 d. Palangoje vyks festivalis „Sportas visiems“.
2014 Kovo 28, Antradienis
Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ skelbia 2014 m. VII – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių nuostatus.
2014 Kovo 13, Antradienis
Lietuvos asociacijos „Sportas visiems" ir Lietuvos olimpinio komiteto iniciatyva startuoja projektas Judėkim.lt, skirtas visos Lietuvos vaikų judėjimo mentalitetui formuoti.
2014 Kovo 12, Antradienis
Moksleivi, ar norėtum mokslo metus užbaigti šaunia kelione visai klasei į Palangą? Suburk savo klasės komandą, visi kartu mankštinkitės, nufilmuokite savo klasės mankštą ir laimėkite kelionę visai klasei.
Visos teisės saugomos. © 2011-2014 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas:
Kontaktai
Žemaitės g. 6,
LT-03117 Vilnius,
Tel. 5 213 52 55
Rask mus facebook'e