Renginiai
2018 Rugpjūčio 14, Antradienis
2018 Rugpjūčio 1, Antradienis
Vienas didžiausių sporto ir kultūros renginių Vilniuje, į vieną vietą sutraukiantis daugybę kultūros organizacijų, sporto, sveikatingumo klubų, būrelių bei įvairiausių sporto prekių ženklų atstovų, profesionalių sportininkų, sveikos gyvensenos šalininkų.
2018 Birželio 21, Antradienis
Aktualumas: Šiuo projektu siekiame, kad prie Lietuvos šimtmečio minėjimo gali prisidėti paprasti piliečiai nepriklausomai nuo socialinės ir materialinės jų padėties. Į projekto įgyvendinimo veiklas bus įtraukti pasienio zonose gyvenantys Lietuvos piliečiai ir už Lietuvos sienos gyvenantys lietuviai (Punskas , Senai). Žygio metu Projekto dalyviai ne tik išgirs naujausių, pilietinio sąmoningumo ir vertybių ugdymui aktualių istorikų, kultūros veikėjų ir kt. pranešėjų, bet ir susitiks su savo krašto pilietinio ugdymo "ambasadoriais" (moksleiviais, jaunuoliais). Interaktyvūs socioedukaciniai renginiai bus organizuojami netradicinėse vietose: vakaronėse prie laužo, prie edukacinių objektų, svečiuodamiesi pas nusipelniusius Lietuvai piliečius ir pan. Tokiu būdu bus sukurta gyva interaktyvaus seminaro premjera aplink Lietuvos perimetrą.
2018 Birželio 20, Antradienis
2019m. renginių registracija prasideda jau 2018m. liepos 1 dieną! Dar viena naujovė, kurią šiais metais siūlo Tarptautinės sniego dienos organizatoriai - Sniego dienos renginių apdovanojimai! Prizinis fondas - daugiau negu 10 000 eurų!
2018 Birželio 19, Antradienis
Liko 5 savaitės (2018-07-29) iki vieno didžiausių estafetinių bėgimų Lietuvoje "Medininkai - Vilnius", kuris yra artimiausias LBMA taurių turnyro (VI) etapas. Šiame etape skaičiuojami tik klubiniai rezultatai, asmeninėje įskaitoje pasiekimai neskaičiuojami.
2018 Gegužės 7, Antradienis
Jau penktąjį kartą Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ir Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) organizuojamame darželių čempionate šį sezoną kovas pradėjo 2 500 mažųjų krepšininkų iš 120 darželių.

Iš 13 stipriausių „Lietuvos darželinukų čempionato 2018“ komandų nugalėtojais tapo Marijampolės vaikų lopšelio-darželio “Rūta” darželinukų komandą.
2018 Gegužės 3, Antradienis
Birželio 2 d. kviečiame visus linksmai ir sveikai praleisti šeštadienį S.Dariaus ir S.Girėno stadione. Tai renginys, siekiantis suburti įvairaus amžiaus dalyvius, tarp jų ir šeimas su vaikais.
2018 Balandžio 16, Antradienis
Tarptautine iniciatyva „Diena be lifto“ Lietuvos visuomenė kviečiama atkreipti dėmesį į judėjimo svarbą ir balandžio 25 d. drauge su kitomis šalimis praleisti be lifto.
2018 Balandžio 16, Antradienis
2018-04-15 Kauno Kleboniškio miške vyko tradicinis bėgimas "Sveikas žmogus", organizuojamas Kauno BMK kolektyvo. Nuostabus pavasarinis oras sukvietė bėgikus iš įvairių vietovių, nors bendrai šį kartą dalyvių skaičius nebuvo didelis, tam įtakos greičiausiai turėjo gausus bėgimo renginių kiekis.
Bėgikai tradiciškai rungėsi trijose distancijose: 2,5 km, 5 km ir 10 km ilgio trasose. Trumpiausioje ir ilgiausioje distancijose dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į grupes, o 5 km distancijoje rungėsi bėgikai tik tarp lyčių: moterų ir vyrų.
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: