Renginiai
2019 Gegužės 29, Trečiadienis
„Jaunieji šauliai yra svarbūs Lietuvos šaulių sąjungos nariai. Tai - 11–18 metų jaunuoliai, kurie susipažįsta su Lietuvos šaulių sąjungos veikla ir tarnyba Lietuvos kariuomenėje, dalyvauja valstybės šventėse, miesto renginiuose, stovyklose, projektuose.Jaunieji šauliai rengiami pagal keturių pakopų programą. Jie aktyviai dalyvauja ir organizuoja įvairius visuomeninius renginius, akcijas, varžybas.
2019 Gegužės 21, Trečiadienis
egužės 24 – 26 dienomis jau dvidešimtpenktus metus iš eilės vyks Lietuvos asociacijos „Sportas Visiems“ organizuojamas festivalis „SPORTAS VISIEMS“, kurio metu festivalio dalyviai galės išmėginti daugiau nei 70 aktyvių fizinių veiklų, tame tarpe ir ZUMBĄ!
2019 Gegužės 8, Trečiadienis
Lietuvos seniūnijų žaidynės - didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją ir siekiantis pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.
2019 Balandžio 26, Trečiadienis
Kviečiame Jus atvykti į didžiausią Lietuvoje mėgėjiško sporto festivalį SPORTAS VISIEMS, kuris vyks š. m. gegužės 24 -26 d., Palangoje.
2019 Balandžio 18, Trečiadienis
Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ jau ketvirtus metus kviečia prisijungti prie Tarptautinės šokio dienos ir balandžio 29 - gegužės 3 dienomis įvairiuose Lietuvos miestuose sukurti šventę sau bei kitiems.
2019 Balandžio 8, Trečiadienis
Lietuvos orientavimosi sporto federacija bei orientavimosi sporto klubas “Fortūna” kviečia į Lietuvos orientavimosi sporto čempionato sprinto savaitgalį Trakuose, kur sportininkai varžysis sprinto ir mišrių sprinto estafečių rungtyse.
2019 Sausio 29, Trečiadienis
Vasario 9 d. Palangoje vyks grūdinimosi šventė „Palangos ruoniai 2019“. Lietuvos sveikuolių sąjunga yra holistinės sveikatos sistemos šalininkė, grūdinimasis ir žmogaus organizmo atsparumo didinimas yra vienas iš svarbiausių šios sistemos elementų. Visi holistinės sveikatos sistemos elementai mūsų organizacijoje turi jų populiarinimui ir išryškinimui visuomenėje skirtas šventes. Todėl kiekvienų metų vasario mėn. Palangoje rengiamas respublikinio masto renginys, skirtas grūdinimuisi skatinti.
2018 Gruodžio 27, Trečiadienis
Šiuo tradiciniu pagarbos bėgimu jau 28-ąjį kartą pagerbiamos Sausio 13-osios įvykių aukos – žmonės, žuvę 1991-ųjų sausio 13-osios naktį ir mirę nuo sužalojimų, patirtų sovietiniams kariniams daliniams šturmuojant Vilniaus televizijos bokštą bei Radijo ir televizijos komiteto pastatą.
2018 Lapkričio 22, Trečiadienis
Kaip ir kasmet, taip ir šiemet tarptautinę studento dieną paminėti Lapkričio 17 d. (šeštadienį) Lietuvos sporto universiteto Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže Lietuvos studentai sugūžėjo iš Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos universitetų.
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: