Renginiai
2018 Gruodžio 27, Pirmadienis
Šiuo tradiciniu pagarbos bėgimu jau 28-ąjį kartą pagerbiamos Sausio 13-osios įvykių aukos – žmonės, žuvę 1991-ųjų sausio 13-osios naktį ir mirę nuo sužalojimų, patirtų sovietiniams kariniams daliniams šturmuojant Vilniaus televizijos bokštą bei Radijo ir televizijos komiteto pastatą.
2018 Lapkričio 22, Pirmadienis
Kaip ir kasmet, taip ir šiemet tarptautinę studento dieną paminėti Lapkričio 17 d. (šeštadienį) Lietuvos sporto universiteto Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže Lietuvos studentai sugūžėjo iš Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos universitetų.
2018 Lapkričio 21, Pirmadienis
Lapkričio 25 d., sekmadienį, 10 val., Kaune, lengvosios atletikos manieže (Aušros g. 42) startuos kasmetinis EURO FIT konkursas, kuriame nemokamai kiekvienas norintis gali pasitikrinti savo fizinio kūno įvertinimą!
2018 Rugpjūčio 14, Pirmadienis
2018 Rugpjūčio 1, Pirmadienis
Vienas didžiausių sporto ir kultūros renginių Vilniuje, į vieną vietą sutraukiantis daugybę kultūros organizacijų, sporto, sveikatingumo klubų, būrelių bei įvairiausių sporto prekių ženklų atstovų, profesionalių sportininkų, sveikos gyvensenos šalininkų.
2018 Birželio 21, Pirmadienis
Aktualumas: Šiuo projektu siekiame, kad prie Lietuvos šimtmečio minėjimo gali prisidėti paprasti piliečiai nepriklausomai nuo socialinės ir materialinės jų padėties. Į projekto įgyvendinimo veiklas bus įtraukti pasienio zonose gyvenantys Lietuvos piliečiai ir už Lietuvos sienos gyvenantys lietuviai (Punskas , Senai). Žygio metu Projekto dalyviai ne tik išgirs naujausių, pilietinio sąmoningumo ir vertybių ugdymui aktualių istorikų, kultūros veikėjų ir kt. pranešėjų, bet ir susitiks su savo krašto pilietinio ugdymo "ambasadoriais" (moksleiviais, jaunuoliais). Interaktyvūs socioedukaciniai renginiai bus organizuojami netradicinėse vietose: vakaronėse prie laužo, prie edukacinių objektų, svečiuodamiesi pas nusipelniusius Lietuvai piliečius ir pan. Tokiu būdu bus sukurta gyva interaktyvaus seminaro premjera aplink Lietuvos perimetrą.
2018 Birželio 20, Pirmadienis
2019m. renginių registracija prasideda jau 2018m. liepos 1 dieną! Dar viena naujovė, kurią šiais metais siūlo Tarptautinės sniego dienos organizatoriai - Sniego dienos renginių apdovanojimai! Prizinis fondas - daugiau negu 10 000 eurų!
2018 Birželio 19, Pirmadienis
Liko 5 savaitės (2018-07-29) iki vieno didžiausių estafetinių bėgimų Lietuvoje "Medininkai - Vilnius", kuris yra artimiausias LBMA taurių turnyro (VI) etapas. Šiame etape skaičiuojami tik klubiniai rezultatai, asmeninėje įskaitoje pasiekimai neskaičiuojami.
2018 Gegužės 7, Pirmadienis
Jau penktąjį kartą Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ir Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) organizuojamame darželių čempionate šį sezoną kovas pradėjo 2 500 mažųjų krepšininkų iš 120 darželių.

Iš 13 stipriausių „Lietuvos darželinukų čempionato 2018“ komandų nugalėtojais tapo Marijampolės vaikų lopšelio-darželio “Rūta” darželinukų komandą.
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: