2019
05.21
Zumba White Party 2019
Gegužės 24 – 26 dienomis jau dvidešimtpenktus metus iš eilės vyks Lietuvos asociacijos „Sportas Visiems“ organizuojamas festivalis „SPORTAS VISIEMS“, kurio metu festivalio dalyviai galės išmėginti daugiau nei 70 aktyvių fizinių veiklų, tame tarpe ir ZUMBĄ!
Zumba Naktis – tai trečius metus iš eilės organizuojamas didžiausias šokių ir fitneso renginys Lietuvoje po atvirų dangumi, sutraukiantis daugybę Zumbos ir aktyvios veiklos mylėtojų į pajūrį. Šiais metais renginio organizatoriai intriguoja ir laužo visus standartus.

Pirmą kartą Lietuvoje Zumba Fitness programa bus įvilkta į kiek neįprastą spalvos formatą. „ZUMBA WHITE PARTY“ – taip skamba 2019-tų metų renginio tema! Pats laikas peržiūrėti savo spintas ir paieškoti kuo daugiau baltos spalvos turinčių rūbų ar aksesuarų (marškinėliai, šortai, pirštinės, kepuraitės, sportinė avalynė ir t.t.)

Jei esi neabejingas Lotynų Amerikos muzikai, uždegantiems šokiams ir gerai nuotaikai, kviečiame vasara pasitikti Palangoje!

Renginio data ir laikas:
Gegužės 24 diena (PENKTADIENIS), 21:30 val.
Renginio trukmė: 1,5 val.
Renginio vieta: Jūratės ir Kastyčio sveras (prie fontano), Palanga

DĖMESIO! Treneriai norintys dalyvauti “ZUMBA WHITE PARTY” iki geguzės 15 d. turi pateikti išankstinę registraciją https://forms.gle/GG9ZaLTkT5w7yAvx8
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: