Naujienos ir aktualijos
2021 Rugsėjo 3, Penktadienis
2021 Rugpjūčio 2, Penktadienis
Platelių ežere vykęs jubiliejinis 40-asis plaukimo maratonas Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ prizams laimėti „Platelee–2021“ sutraukė 107 dalyvius.
2021 Liepos 20, Penktadienis
Kiekvieną rugsėjį, milijonai žmonių visoje Europoje, aktyviai leidžia laiką #BEACTIVE Europos sporto savaitės renginiuose. Rugsėjo 23 - 30 d. vykstančios Europos sporto savaitės tikslas yra skatinti aktyvų gyvenimo būdą ir įtraukti į fizinio aktyvumo veiklas kuo daugiau Europiečių, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar sportiškumo lygio. Pirmasis renginys, duosiantis startą Europos sporto savaitei Lietuvoje, bus „#BEACTIVE SPORTO FESTIVALIS“, vyksiantis 2021 m. rugsėjo 17 – 19 dienomis Palangoje.
2021 Liepos 14, Penktadienis
Prieš 14 metų Europos ministrų taryboje patvirtinus „Europos baltąją sporto knygą“ Lietuvoje buvo inicijuotas ir pradėtas vykdyti sisteminis gyventojų fizinio aktyvumo projektas: „Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės“. Projektas buvo organizuojamas 13 metų, jame per visus žaidynių etapus kasmet dalyvaudavo apie 11 - 12 tūkst. gyventojų. Pagrindinė projekto idėja buvo apjungti visas šalies savivaldybes, kuriame galėtų dalyvauti suaugę vyrai ir moterys siūlant jiems pačias populiariausias sporto šakas/rungtis. Projektas buvo finansuojamas per Sporto rėmimo fondą (kuris šiuo metu yra uždaromas). Pagrindiniai I ir II žaidynių etapų vykdytojai buvo šalies savivaldybių sporto centrai kurie buvo parenkami pagal geografinį išsidėstymą, viso projekto koordinavimą ir organizavimą vykdė Lietuvos asociacija „Sportas visiems“.
2021 Liepos 5, Penktadienis
Kviečiame teikti paraiškas ir kandidatuoi trijose kategorijose, skirtose pagerbti sportui nusipelniusius asmenis ir iniciatyvas.

2021 Sausio 29, Penktadienis
LASV projekto, pateikto Sporto rėmimo fondui (Sporto renginių organizavimo kryptis) santrauka.
2021 Sausio 27, Penktadienis
Dviejų metų laikotarpyje, vykdydami projekte numatytas veiklas bei organizuodami sporto renginius ne tik užtikrinome gausią priemonių pasiūlą įvairaus amžiaus asmenims, tačiau ir sukūrėme bendrumo ir organizuoto dalyvavimo poreikį. Viso projekto metu, veiklose sudalyvavo beveik 50 000 dalyvių iš visų Lietuvos savivaldybių! Projekto veiklos pasiekė įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo dalyvius.
2020 Rugsėjo 26, Penktadienis
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: