2021
07.20
Europos sporto savaitė Lietuvoje 2021

Kiekvieną rugsėjį, milijonai žmonių visoje Europoje, aktyviai leidžia laiką #BEACTIVE Europos sporto savaitės renginiuose. Rugsėjo 23 - 30 d. vykstančios Europos sporto savaitės tikslas yra skatinti aktyvų gyvenimo būdą ir įtraukti į fizinio aktyvumo veiklas kuo daugiau Europiečių, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar sportiškumo lygio. Pirmasis renginys, duosiantis startą Europos sporto savaitei Lietuvoje, bus „#BEACTIVE SPORTO FESTIVALIS“, vyksiantis 2021 m. rugsėjo 17 – 19 dienomis Palangoje.

Europos sporto savaitės renginiams priskiriami visi fizinio aktyvumo ir sporto renginiai kurie yra organizuojami nuo 2021 m. rugsėjo 1 iki spalio 14 d. bei įkelti, t.y. užregistruoti www.beactive.lt tinklapyje.

Europos sporto savaitės renginiams nepriskiriami aukšto sportinio meistriškumo renginiai arba varžybos, kurios yra vienos sporto šakos sisteminės plėtotės dalis: pasiruošimo čempionatams turnyrai, čempionatai, varžybos kurių rezultatai yra vedami į vienos sporto šakos bendrą įskaitą ir kiti renginiai kurių tikslas yra ne masiškumas ar sveikatingumas o sportinis rezultatas.

Regioninių renginių organizatoriai turi teisingai užlipdyti renginio anketą, kuri yra online sistemoje beactive.lt tinklapyje ir iki 2021 m. rugpjūčio 31d. ją įkelti į renginių registravimo sistemą naudojant www.beactive.lt platformą.

Vėliau pateiktiems/registruotiems renginiams nacionalinis koordinatorius negarantuoja dalinio prisidėjimo dalomąja medžiaga.

Nacionalinis koordinatorius regioninių renginių organizatoriams, kurie laiku t.y. iki rugpjūčio 31 d. užregistravo savo renginius, įsipareigoja suteikti: marškinėlių renginių organizatoriams, smulkių prizų ir atributikos ir kt.

Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: