2021
01.27
Įgyvendintas projektas „Fizinio aktyvumo plėtotė Lietuvoje”

Projektas „Fizinio aktyvumo plėtotė Lietuvoje” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.“

Lietuvos asociacija „Sportas visiems” įgyvendindama projektą „Fizinio aktyvumo plėtotė Lietuvoje” svariai prisidėjo prie gyventojų įsitraukimo į fizinio aktyvumo veiklas tiek regioniniu, tiek nacionaliniu mastu. Kaip vieną iš pagrindinių problemų teikdami projekto paraišką akcentavome visų amžiaus grupių žemą fizinį aktyvumą: vaikų, paauglių, vidutinio amžiaus asmenų ir senjorų.

Dviejų metų laikotarpyje, vykdydami projekte numatytas veiklas bei organizuodami sporto renginius ne tik užtikrinome gausią priemonių pasiūlą įvairaus amžiaus asmenims, tačiau ir sukūrėme bendrumo ir organizuoto dalyvavimo poreikį. Viso projekto metu, veiklose sudalyvavo beveik 50 000 dalyvių iš visų Lietuvos savivaldybių! Projekto veiklos pasiekė įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo dalyvius.

1. Beactive vaikų bėgimas ir sporto zona – 4598 dalyviai! Tikslinė šios veiklos grupė - vaikai nuo 2 iki 12 metų ir jų tėveliai;

2. Festivalis „Sportas visiems“ - 9180 uikalių dalyvių viso projekto laikotarpiu! Veiklos orientuotos į visų amžiaus grupių asmenis nepriklausomai nuo jų fizinio pasirengimo. Renginyje vyko daugiau nei 70 skirtingų fizinio aktyvumo veiklų ir pratybų: mankštos ant batutų, įvairių distancijų bėgimo varžybos, orientavimosi pratybos, dartball'as, linijiniai šokiai ir daugelis kitų.

3. Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės - 23 040 unikalių dalyvių, varžybų teisėjų ir savanoriu per visus etapus – 1637; Kiekvienais projekto vykdymo metais, veiklose dalyvavo atstovai iš ne mažiau kaip 45 Lietuvos savivaldybių bei 120 Lietuvos seniūnijų! 

4. Konkursas "Mano klasės mankšta" - Projekto veiklos tiesioginių dalyvių skaičius - 510; Veiklos orientuotos į mokyklinio amžiaus vaikus. 

5. "Pasaulinė sniego diena"  veiklos tiesioginių dalyvių skaičius – 11685; Veikla vyko apimdama net 34 skirtingus Lietuvos miestus ir miestelius. Suorganizuotos net 87 skirtingos fizinio aktyvumo veiklos.

Viso projekto laikotarpiu buvo aktyviai vykdyta komunikacinė kampanija per savivaldybes ir sporto centrus, organizacijos socialinę mediją ir internetinę svetainę, taip pat LED ekranuose, radijoje, TV ir spaudoje. Todėl fizinio aktyvumo skalida pasiekė ne tik tiesiogiai dalyvusius asmenis, tačiau daug platesnę visuomėns dalį.

2020 m. LASV veiklos ataskaita pdf_zenkliukas.png 

Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: