Renginiai
2021 Rugsėjo 13, Trečiadienis
Tradiciniame penktajame Sportinių žaidimų festivalyje Šalčininkuose dalyvavo apie 200 fizinio aktyvumo puoselėtojų iš Eišiškių, Šalčininkų, Baltosios Vokės, Dainavos, Butrimonių, Poškonių, Jašiūnų, Kalesninkų, Čiužakampio, Šalčininkų ir Vilniaus rajono Avižienių gimnazijos.
2021 Rugsėjo 6, Trečiadienis
Ar pamenate didžiuosius #Beactive Night Zumba Fitness® renginius? 2018 metais praūžusį didžiausią Zumba Fitness® maratoną Baltijos šalyse su Loretta Bates bei 2019 metais surengtą fiestą su nerealiaisiais Nevena & Goran?
Jau daugybę metų iš eilės Vilnių stebinę Zumba Auguste renginiai su svečiais iš Karibų, Brazilijos, Peru, Serbijos, Nyderlandų, JAV tęsia tradiciją ir šiemet žada ne mažiau įspūdingesnį renginį!
2020 Rugpjūčio 18, Trečiadienis
2020 Liepos 28, Trečiadienis
„Kaip ir prieš kiekvieną maratoną, labai jaudinuosi, širdis plaka dažniau. Būtent Plateliuose 1982-aisiais dalyvavau pirmajame šio Žemaitijos ežero maratone, todėl čia norėjosi įveikti ir savo 100-ąjį maratoną“, – sakė A. Guoga.

2019 Spalio 24, Trečiadienis
Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ jau ketvirtus metus iš eilės organizuoja konkursą „Mano klasės mankšta“, kuriame kasmet sudalyvauja daugiau nei porą tūkstančių moksleivių! Konkursas yra socialinės iniciatyvos Judėkim.lt dalis, kurios tikslas – skatinti Lietuvos moksleivius daugiau judėti, mankštintis ir propaguoti sveiką gyvenimo būdą.
2019 Rugsėjo 15, Trečiadienis
Ar esi dalivavęs dviračių ar bėgimo varžybose Jūros pakrante? Turbūt, Ne! Nes tokių dar nebuvo, todėl kviečiame išmėginti ir sudalyvauti #beactive night pajūrio sporto festivalyje!!
2019 Rugsėjo 5, Trečiadienis
Ar pamenate pernai metų #Beactive Night - Zumba Party - Didžiausią Baltijos šalyse Lotynų Amerikos fitneso renginį su Loreta Bates? Jau ne vienus metus iš eilės Vilnių stebinę Zumba Auguste renginiai su svečiais iš Karibų, Brazilijos, Peru, Olandijos, USA išauga į dar didesnį ir įdomesnį renginį #Beactive night - Family and kids.
2019 Rugsėjo 4, Trečiadienis
Telšių miestas prisipildys pramogomis – pasirodymais, treniruotėmis, naktiniu bėgimu ir vakarą vainikuosiančia diskoteka. Galėsite būti ne tik šventės stebėtojai, bet ir dalyviai!
2019 Rugpjūčio 19, Trečiadienis
Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: