2019
09.4
#BeActive Night TELŠIUOSE!

Vasara per greitai baigėsi? Norėtum ją pratęsti ir smagiai pavakaroti?

Žemaitijos šaulių 8-oji rinktinė kartu su sporto klubais “Vitaminas” ir “Detos era” rugsėjo 28 dieną kviečia į pirmą kartą Telšiuose organizuojamą #BeActive NIGHT renginį. 

 

Telšių miestas prisipildys pramogomis – pasirodymais, treniruotėmis, naktiniu bėgimu ir vakarą vainikuosiančia diskoteka. Galėsite būti ne tik šventės stebėtojai, bet ir dalyviai!

 

Renginio metu nuo 18:00 iki 22:00 valandos sporto aikštyne prie Telšių arenos Jūsų lauks riedlenčių ir riedučių sporto specialistų bei gatvės gimnastų pasirodymai. Taip pat turėsite puikią galimybę užsiregistruoti ir išbandyti į Kangoo jumps arba Zumba treniruotes.

 

Po visų pasirodymų nuo 18 val. prie Telšių miesto centrinio stadiono vyks didysis naktinis bėgimas miesto gatvėmis. Laukiami visi, kurie nori išbandyti savo jėgas bei pasigrožėti žibintais ir žvaigždėmis nušviestomis miesto gatvėmis.

 

O vakarą vainikuos ne tik išskirtinė diskoteka su riedučiais, riedlentėmis ir paspirtukais, bet ir ORO BALIONŲ pasirodymas „Night Glow“!

Renginio programa:

18:00 Riedlentininkų ir riedutininkų bei gatvės gimnazstų pasirodymas miesto stadione.

18:30 registracija į masinį bėgimą, kangoo jumps treniruotę ir į zumbos treniruotę. Užsiregistravę dalyviai  gauna šviečiančias apyrankes ir bėgimo ar treniruotės metu juos dėvi.

18:40-19:00 Kangoo jumps treniruotė (užsiregistravusiems, max 30 žmonių)

19:00 masinė Zumba treniruotė(skaičius neribojamas)

19:30 Bėgikams – apšilimas prieš bėgimą su treneriais.

20:00 masinis bėgimas miesto gatvėmis ir palei miesto ežerą, vaizdingu maršrutu.

20:30-22:00 diskoteka

21:00 Oro balionų pasirodymas „Night Glow“

22:00 Šventinis fejerverkas

Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: