2019
09.5
BeActive Night VILNIUJE!!

Ar pamenate pernai metų #Beactive Night - Zumba Party - Didžiausią Baltijos šalyse Lotynų Amerikos fitneso renginį su Loreta Bates? Jau ne vienus metus iš eilės Vilnių stebinę Zumba Auguste renginiai su svečiais iš Karibų, Brazilijos, Peru, Olandijos, USA išauga į dar didesnį ir įdomesnį renginį #Beactive night - Family and kids.

#Beactive Europos sporto savaitės iniciatyva, Vilniuje, DELFI Sporto centre, Rugsėjo 28 d., organizuojamas vienas laukiamiausių šiais metais sporto renginių. Šiemet be ZUMBA® maratono dienos metu bus pristatomos ir kitos sportos šakos, o vakare, didžiojo maratono pradžioje galėsite šėlti su savo atžalomis, kadangi renginį atidarysime su Zumba Kids maratonu.

Šių metų renginio svečiai, gerai žinomi visame pasauyje bei savo choreografijomis pavergę Youtube fanų širdis – Nevena & Goran (Serbija). Žavingi, be galo išradingi ir profesionalūs, po visą pasaulį su savo pasirodymais keliaujantys, visuomet susiderinę ir stilingi Nevena ir Goran Vilniuje surengs išskirtinį pasirodymą ir sudrebins sceną savo žaismingu ir energingu Zumba® Fitness vakarėliu. 

#Beactive Night - Family and Kids programą sudarys dieniniai sporto užsiėmimai, Zumba kids maratonas ir 3 valandų Zumba Fitness® vakarėlis. Renginyje taip pat dalyvaus treneriai iš Lietuvos (trenerių sąrašas bus paskelbtas greitu metu). Laukia įspūdingas renginys, su aukšto lygio technika, daug pozityvių emocijų, užvedančios muzikos, profesionalių trenerių, sportinės veiklos skirtos visai šeimai bei galingo Lotynų Amerikos karščio. Pasiruoškite vienam didžiausių Zumba® ir sporto renginių Baltijos Šalyse, ir žinoma - gerai paprakaituoti ir pasismaginti! 

#BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Sužinok daugiau www.beactive.lt

Renginio programa:

15:00 - 16:00 Dalyvių registracija

16:00 – 17:30 Sporto dirbtuvės (3 pamokos skirtos susipažinti su įvairiomis sporto šakomis – sąrašas bus pasklebtas greitu metu)

17:30 – 17:45 Aktyviausių Šeimų apdovanojimai

18:00 -18:30 Zumba Kids maratonas

18:30 – 21:30 masinė Beactive night treniruotė su treneriais svečiais ir treneriais iš Lietuvos

Renginio organizatorius: #BEACTIVE Europos sporto savaitės koordinatorius Lietuvoje - asociacija „Sportas visiems“.

Renginio organizaciniai partneriai: Sveikas miestas, Zumba Auguste

RENGINYS NEMOKAMAS! Tačiau dalyvių skaičius ribojamas, tad privaloma registracija pildant šią formą: http://inx.lv/JOA6 

Veiklos partneriai
Visos teisės saugomos. © 2011-2015 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“
BTT Group
Sprendimas: